SIESTA w Drodze: Samara Joy

12 kwietnia 2024
SIESTA w Drodze: Samara Joy
4Music

W kwietniu czeka nas kolejna uczta muzyczna w ramach Projektu SIESTA w Drodze. Bohaterką będzie dwukrotna laureatka nagrody Grammy i wschodząca gwiazda jazzu – Samara Joy. Zapowiada się wspaniała wiosna!

Nagrodzonym GRAMMY i szeroko uznanym albumem „Linger Awhile”, 23-letnia Samara Joy toruje sobie ścieżkę do grona takich artystów jak Sarah, Ella i Billie jako kolejna sensacja świata jazzu, nagrana przez legendarne Verve Records. Jej głos, bogaty i aksamitny, a jednocześnie zaskakująco wyrafinowany, zdobył już fanów takich jak Anita Baker, Regina King, Kelly Clarkson czy Jennifer Hudson, ale też zapewnił występy w programach TODAY Show, The Tonight Show z Jimmym Fallonem, The Late Show ze Stephenem Colbertem czy CBS Mornings. Dodatkowo miliony polubień na Tik Toku umacniają status Samary jako pierwszej gwiazdy jazzu pokolenia Z.

Już dziś zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert Samary Joy, który odbędzie się w piątek 12 kwietnia 2024 roku na scenie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Sponsor trasy:
Rossmann Polska

Partnerzy medialni:
Radio Nowy Świat
JAZZ FORUM
JazzSoul.pl

Źródło: Facebook (oficjalny profil SIESTA w Drodze)

Udostępnij:
Samara Joy koncert plakat Agencja Artystyczna 4Music Booking Management
©  2023 BOOKING & MANAGEMENT 4MUSIC – Wszelkie prawa zastrzeżone.
Twórca strony: MATEUSZ ŚWIST (MŚ)