SIESTA w Drodze: Pat Metheny

6 października 2024
SIESTA w Drodze: Pat Metheny
4Music

W październiku czeka nas kolejna wielka uczta muzyczna w ramach Projektu SIESTA w Drodze. Bohaterem będzie jedna z najbardziej znanych osobowości jazzu, słynny Pat Metheny – wirtuoz gitary, kompozytor, zdobywca 20 nagród Grammy, ceniony przez setki tysięcy fanów nie tylko tego gatunku muzyki. Zapowiada się fantastyczna jesień w jazzowych rytmach!

Pat Metheny stworzył własny, natychmiast rozpoznawalny styl o charakterystycznym brzmieniu i barwie. Jest autorem 53 albumów, prawdopodobnie jedynym jazzmanem o popularności dorównującej idolom pop-music, a także niekwestionowaną gwiazdą najważniejszych festiwali na całym świecie.

Trasa koncertowa promująca nowy album Dream Box będzie pierwszą w swoim rodzaju, osobistą relacją Metheny’ego z publicznością. Podczas koncertów artysta zaprezentuje utwory, które powstały na przestrzeni 50 lat jego muzycznej kariery. Będzie to jedyna taka trasa Pata Metheny – kameralna, i podobnie jak najnowszy album, eksplorująca jego dawne muzyczne zapiski oraz skupiająca się na wyjątkowości solowej gry na gitarze.

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert Pata Metheny, który odbędzie się w niedzielę 6 października 2024 r. w Narodowym Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu.

Sponsor trasy:
Rossmann Polska

Partnerzy medialni:
Radio Nowy Świat
JAZZ FORUM
JazzSoul.pl

Źródło: Facebook (oficjalny profil SIESTA w Drodze)

Udostępnij:
Pat Metheny Tour koncert plakat Agencja Artystyczna 4Music Booking and Management dodatkowe koncerty Pata Metheny w Polsce
©  2023 BOOKING & MANAGEMENT 4MUSIC – Wszelkie prawa zastrzeżone.
Twórca strony: MATEUSZ ŚWIST (MŚ)