SIESTA w Drodze

Booking & Management 4Music

Za┼éoz╠çeniem SIESTY w Drodze jest prezentacja na z╠çywo artyst├│w znanych z niedzielnych audycji ÔÇ×Pora SiestyÔÇŁ Marcina Kydryn╠üskiego oraz z bestsellerowych kompilacji Siesta (wydano juz╠ç XV edycji). Prowadza╠Ęcym oraz dyrektorem artystycznym SIESTY w drodze jest Marcin Kydryn╠üski, radiowiec, autor i kompozytor tekst├│w, producent p┼éyt i fotograf. Wsp├│┼éorganizator Siesta Festival w Gdan╠üsku.
ÔÇ×Zacze╠Ęlis╠ümy w okolicach s╠üwie╠Ęta zakochanych, w lutym 2012, by naste╠Ępnie spotykac╠ü sie╠Ę co kilka miesie╠Ęcy i doprowadzic╠ü rokrocznie do szcze╠Ęs╠üliwej kulminacji na Siesta Festivalu u progu maja i dalej grac╠ü az╠ç do kon╠üca roku. Z nadzieja╠Ę, z╠çe te koncerty, jak ich radiowa starsza siostra, na trwa┼ée wpisza╠Ę sie╠Ę w z╠çyciorys setek, jes╠üli nie tysie╠Ęcy ludzi. Be╠Ęde╠Ę zaszczycony moga╠Ęc obja╠Ęc╠ü artystyczne przyw├│dztwo przedsie╠Ęwzie╠Ęcia i przyjmuja╠Ęc role╠Ę prowadza╠Ęcego kaz╠çdy z wieczor├│wÔÇŁ ÔÇô przyznaje Marcin Kydry┼äski.
SIESTA w Drodze gos╠üci┼éa s╠üwiatowej s┼éawy gwiazdy, takie jak: Pat Metheny, Bobby McFerrin & Chick Corea czy Dianne Reeves. W projekcie pojawili sie╠Ę takz╠çe: Richard Bona, Ana Moura, Camane, Tito Paris, Sara Tavares, Lura, Mayra Andrade, Tcheka, Elida Almeida, Yami, Nancy Vieira, Lucibela, Marcio Farco czy Dino Di Santiago. W Sie┼Ťcie w Drodze przenikanie si─Ö kultur, zacieranie granic przy jednoczesnym szacunku dla tradycji region├│w, pojednanie ponad historycznymi podzia┼éami, to obok samej materii muzyki najcenniejsze warto┼Ťci.

Odwied┼║ profil SIESTA w Drodze na Facebooku

SIESTA w Drodze logo transparent
Udost─Öpnij:
┬ę┬á┬á2023┬áBOOKING & MANAGEMENT 4MUSIC ÔÇô Wszelkie prawa zastrze┼╝one.
Twórca strony: MATEUSZ ŚWIST (MŚ)