Pat Metheny: ,,Side Eye” – nowe daty koncertów!

29 marca 2021
545 Views
Comments are off for this post

Szanowni Państwo,

pandemia uniemożliwia nam zrealizowanie zaplanowanej na ten rok trasy SIESTA w drodze: Pat Metheny „Side Eye”. Dobra informacja jest taka, że mamy już zaplanowane nowe daty i zagramy tam, gdzie planowaliśmy. A jeszcze lepsza informacja – do miejsc, w których wystąpi Pat, dołącza Lublin. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami.

Nowe daty, godziny i miejsca prezentujemy poniżej, wraz z kilkoma słowami od dyrektora artystycznego projektu, Marcina Kydryńskiego:

Moi drodzy, 

póki mogę, spaceruję po moim mieście. Taki sport. W witrynach mijanych kawiarni widzę tabliczki w stylu: „Będzie już tylko lepiej”.  Naprawdę wierzę, że będzie dobrze. I to wkrótce. „Dobrze” – musi tymczasem wystarczyć, zanim będzie „wspaniale”. Będzie też przepięknie, jak daje nadzieję piosenka, ale na ten stan przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

Parę wydarzeń siestowych, wierzę, uda się nam przedsięwziąć jeszcze tej wiosny. Wytrzymamy najbliższych parę trudnych tygodni, a potem, cieszę się nadzieją, spotkamy się ze świetlistym, szczęśliwym Miroką Parisem i jego oszałamiającą trębaczką Jessiką Piną. To w maju (12.05 Sanok, 13.05 Bielsko-Biała, 14.05 Rybnik, 15.05 Lublin, 16.05 Łódź).

Spieszę też z kolejną wieścią, tym razem wielkiego formatu. Wysiłkiem wielu ludzi i dzięki otwartości samego bohatera, koncerty Pata Metheny’ego z projektem Side Eye w całej Europie przeniesiono na rok 2022. Tym samym i nasza trasa szczęśliwie, jesteśmy pewni, dotrze do brzegu. Więcej: udało się zorganizować dodatkowy koncert w jednym z naszych ulubionych siestowych miast.

Przypomnę, na wszelki wypadek:

2 czerwca 2022/ BYDGOSZCZ, OPERA NOVA, godz. 19:00

3 czerwca 2022/ SOPOT, OPERA LEŚNA, godz. 20:00

4 czerwca 2022/ WARSZAWA, PALLADIUM, godz. 18:00 i 21:00

6 czerwca 2022/ WROCŁAW, NARODOWE FORUM MUZYKI, godz. 20:00

7 czerwca 2022/ LUBLIN, CENTRUM SPOTKANIA KULTUR, godz. 20:00

8 czerwca 2022/ BIELSKO-BIAŁA, KOŚCIÓŁ ŚW. M. KOLBEGO, godz. 19:00

 

Cieszymy się na spotkanie z Mistrzem ale chyba najbardziej na spotkanie z Państwem. Proszę koniecznie przypomnieć sobie gdzie schowaliście bilety! 

To nie zawsze nas cieszy, ale w tym jednym wypadku przypomnę z uśmiechem: rok minie ani się spostrzeżemy.

Najserdeczniej

Marcin

Trzymajcie się ciepło i zdrowo. Do zobaczenia!