NOWE DATY SIESTA w drodze – MIROCA PARIS

Agencja Artystyczna 4Music Marcin Kydryński SIESTA w Drodze koncert Miroca Paris grafika

Drodzy Państwo! Co się odwlecze… to zrealizujemy w czerwcu. Zaplanowana na maj SIESTA w Drodze: Miroca Paris odbędzie się na samym początku lata. Poniżej kilka słów od Marcina Kydryńskiego wraz z nowymi datami: Moi drodzy, spotkajmy się chwilę później. Jak to mawiają: rzeczy trudne załatwiamy od ręki, cuda zajmują odrobinę dłużej. Zaledwie dzień mija od drobnej nieprzyjemności, jaką była wieść o utrzymaniu restrykcji po majówce, a my już spieszymy do Państwa z niebywałą informacją. Są nowe terminy trasy SIESTY w Drodze z Miroką Parisem! Koncerty z wiosennych stały się poniekąd letnie. Może to i lepiej. Zapamiętajmy: Astronomiczny początek lata: dwudziestego pierwszego czerwca. Kalendarzowy: dwudziestego drugiego. Wreszcie najważniejszy, SIESTOWY Początek Lata: 23 czerwca! Te najdłuższe dni roku staną się dla nas tym samym najszczęśliwsze, skoro dane nam będzie wreszcie się zobaczyć.

Oto daty: 23.06 Łódź, Scena Monopolis 26.06 Lublin, Teatr Stary 27.06 Sanok, Sanocki Dom Kultury 28.06 Bielsko – Biała, Bielskie Centrum Kultury 29.06 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej.

Proszę, niech Państwo będą z nami. I koniecznie proszę w wolnej chwili polubić profil SIESTA w Drodze, abyśmy byli w stałym kontakcie. Najserdeczniej, Marcin Kydryński.

Agencja Artystyczna 4Music Marcin Kydryński SIESTA w Drodze koncert Miroca Paris plakat
Udostępnij:
©  2023 BOOKING & MANAGEMENT 4MUSIC – Wszelkie prawa zastrzeżone.
Twórca strony: MATEUSZ ŚWIST (MŚ)