Marcin Kydryński ambasadorem akcji „Czujesz Klimat?”

Agencja Artystyczna 4Music Marcin Kydryński ambasadorem Czujesz Klimat SIESTA w drodze

Marcin Kydryński został drugim po Arturze Rojku ambasadorem akcji „Czujesz Klimat?” Rossmanna.

Artysta wspólnie z marką będzie popularyzował proekologiczne postawy i sprzyjające środowisku działania, w myśl zasady, że „małe, codzienne wybory każdego z nas mają ogromny wpływ na środowisko”.

Natura to moje źródło niekończonych się inspiracji. Jest dla mnie, dla nas wszystkich, bardzo hojna i potrzebuje z naszej strony niezwykłej czułości i troski. Wierzę, że ode mnie, od każdego z nas, zależy jej los. Cieszę się, że zostałem ambasadorem inicjatywy »Czujesz Klimat?« marki Rossmann, która ułatwia nam dokonywanie lepszych wyborów dla środowiska każdego dnia. W ramach »Czujesz Klimat?« możemy wybierać kosmetyki z naturalnym składem, te wyprodukowane z poszanowaniem środowiska i dystrybuowane w opakowaniach, które można poddać recyclingowi. Filozofia akcji jest mi bliska, bo łączy w sobie edukację z budowaniem przekonania, że wspólnie możemy zmieniać świat lepszymi decyzjami – mówi Marcin Kydryński.

Dobry Klimat – w szerokim rozumieniu – zawsze był dla mnie ważny. Wędruję, odkrywam nowe dla siebie miejsca, poznaję odmienne kultury, spotykam innych od siebie ludzi, próbuję poznać ich zwyczaje, tradycje. Podróżując zwracam uwagę na to, by wędrować odpowiedzialnie. „Nie zostawiaj po sobie nic poza śladami stóp. Nie zabieraj niczego oprócz wspomnień” – powtarzam. Traktuj każde miejsce z szacunkiem. Respektuj jego prawa: czy to prawa natury, czy społeczności. Staram się być uważny, bo nieostrożnym ruchem wiele mogę zniweczyć. Ale to działa w obie strony. Dlatego też tak ważne są dla mnie codzienne, małe wybory, także te przy podstawowych zakupach. Rossmann chce je nam ułatwić, sygnując produkty znakiem Czujesz Klimat?, który może oznaczać skład dobry dla Planety, opakowanie zostawiające znacząco niższy ślad węglowy lub przyjazną „zieloną” produkcję.

Dbajmy więc mądrze o siebie i klimat każdego dnia, wspólnie budujmy i pielęgnujmy tę świadomość. Jestem szczęśliwy i wdzięczny, że ta myśl towarzyszyć będzie też wszystkim naszym koncertom podczas festiwalu i w nadchodzących sezonach Siesty w Drodze.

Udostępnij:
©  2023 BOOKING & MANAGEMENT 4MUSIC – Wszelkie prawa zastrzeżone.
Twórca strony: MATEUSZ ŚWIST (MŚ)