Gramy i wspieramy Ukrainę – SIESTA w drodze

10 marca 2022
247 Views
Comments are off for this post

„Niezwykle trudna sytuacja, w której znaleźli się nasi ukraińscy sąsiedzi bardzo nas dotyka i nie jest nam obojętna. Robimy co w naszej mocy, by nieść pomoc potrzebującym i w praktyczny sposób wspierać tych, którzy mierzą się z dramatycznymi konsekwencjami wojny.

Pamiętamy również, że to właśnie kultura, sztuka i muzyka od wieków podtrzymują na duchu i jednoczą w najtrudniejszych momentach historii. Dodają otuchy i sił nie tylko na przetrwanie, ale też na skuteczne działanie.

Dlatego wierzymy, że trasa koncertowa Karyny Gomes będzie dla Państwa możliwością wytchnienia, okazją do nabrania nadziei oraz zjednoczenia. Założeniem SIESTY od samego początku było niesienie światła i ukojenia. Mamy też wyjątkowy przywilej gościć artystkę, dla której jedność i pokój są kluczowymi, podnoszonymi od lat tematami. Jej muzyka będzie dla nas niewątpliwym wsparciem.

Chcemy też w bezpośredni sposób wyrazić naszą solidarność z Ukrainą. W porozumieniu z Karyną Gomes i Marcinem Kydryńskim zdecydowaliśmy się przeznaczyć część dochodów z trasy koncertowej na wsparcie ofiar wojny. Po zakończeniu trasy, część dochodów z każdego koncertu zostanie przez nas przekazana na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, organizującej zbiórkę dla mieszkańców Ukrainy: https://www.siepomaga.pl/pah-ukraina

Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Państwem podczas SIESTY w drodze, by wspólnie nabrać oddechu i słońca oraz odzyskać wiarę w szczęśliwe dni”

Zespół 4music, Marcin Kydryński oraz Karyna Gomes