KROKE & ANNA MARIA JOPEK W ALCHEMII

31 maja 2016
915 Views
Comments are off for this post

Zapraszamy do krakowskiego klubu Alchemia na dwa wyjątkowe, kameralne koncerty (14 i 15 czerwca) – dwa wieczory, dwie niesamowite osobowości muzyczne – ANNA MARIA JOPEK i KROKE.

Magia fuzji Anny Marii Jopek i Kroke polega na spotkaniu dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmień. Autorska muzyka artystów przywołuje wpływy wielu kultur, głosy przeszłości- odwołując się do tradycyjnej muzyki i przyszłości – posługując się nowatorskimi środkami w kształtowaniu formy i kolorystyki.

Styl balansujący na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej, klezmerskiej a nawet elektronicznej, jest trudny do jednoznacznej oceny stylistycznej. Obcując z ich muzyką słuchacz zanurza się w nieznaną szeroką przestrzeń mieniącą się tysiącem barw.

Ta muzyka nie raz sprawdzała się jako doskonała muzyka filmowa i teatralna – tak obrazowa, pełna znaczeń, a zarazem tak pojemna dla wyobraźni.

Sami muzycy lubią myśleć o sobie jako improwizatorach – podróżnikach w czasie i przestrzeni. Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy -męski i żeński- naszych czasów, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki.

BILETY:

Pierwsza, pula 100 zł (na każdy wieczór osobno)

Druga pula 120 zł (na każdy wieczór osobno)

W dniu koncertu 150 zł ( na każdy wieczór osobno – o ile nie nastąpi wyprzedaż biletów przed koncertem)

http://alchemia.com.pl/program/anna-maria-jopek-kroke/

 

am-kr-www-04